Dzień Kobiet

Drogie Panie! Mamy dzisiaj swoje święto. Zwolnijmy. Zatrzymajmy się na chwilę. Zróbmy coś dla siebie! Umów się na kawę z przyjaciółką. Poleż z wannie. Wyjdź na zakupy (nie, nie spożywcze!). Kup sobie nową szminkę. umów się do fryzjera, kosmetyczki. Pomaluj paznokcie. Albo umów się na sesje zdjęciową ;-) Słyszałam, że poprawia humor i podnosi samoocenę. Ja swoją pierwszą (z brzuszkiem ;D) mam przed sobą. Podzielę się z Wami później jak to jest stać po drugiej stronie. Chociaż mimo wszystko chyba pewniej czuję się mając aparat w ręce.
Dziewczyny! Oddajcie się swojemu hobby. Zaparzcie herbatę, weźcie ulubioną książkę, usiądźcie w fotelu. Niby nic wielkiego, ale humor od razu lepszy. Mózg inaczej pracuje. Świat wydaje się piękniejszy. ;-)
Wszystkie zasługujemy na chwilę dla siebie. Przez ostatnie dwa lata poznałam wiele pięknych kobiet/dziewczyn. Z wieloma pasjami, zainteresowaniami. Z kompleksami (to cholerstwo wywalmy do kosza od razu) W ogóle czemu my się tak przejmujemy. Porównujemy do innych. Bo ona ma ładniejsze włosy. I co z tego. Ty masz ładniejszy tyłek ;D na tym się skup!
Wszystkie lubimy czuć się kobieco! Nie patrz na innych. Załóż sukienkę, szpilki, ładną bieliznę. Spryskaj się ulubionymi perfumami. Ułóż włosy. Zrób makijaż. Gwarantuje że poczujesz się lepiej. Będziesz pewną siebie kobietą;-) A oto w tym wszystkim chodzi.


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Back
to top