Oferta Photo Dreams

SESJE CIĄŻOWE


Sesje ciążową najlepiej zrealizować pomiędzy 26 a 34 tygodniem ciąży. Brzuszek jest wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła mama zwykle czuje się dobrze.

SESJE NOWORODKOWE


Zazwyczaj do 14 dnia życia dziecka. Zależy to jednak od samopoczucia mamy jak noworodka. Najlepsza pora na sesje noworodkową to poranek lub późne popołudnie. Najmłodsze pociechy fotografowane są po jedzeniu i w czasie snu. Jest to najwygodniejsze dla małych modeli. Nie przeszkadza im światło, częsta zmiana pozycji oraz przebieranie.

SESJE NIEMOWLĘCE


Dziecko od 1 do 4 miesiąca to nie łatwy model. Mało śpi, znacznie energiczniej się rusza w zazwyczaj najmniej odpowiednich momentach. Jeszcze nie potrafi siedzieć samodzielnie i ograniczone są pozycje do zdjęć. Sesja oczywiście jest realna, ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Mali modele w tym wieku znacznie częściej się buntują podczas współpracy.

SESJE URODZINOWE


Pierwsze urodziny dziecka to wspaniała okazja na sesje roczkową. Pierwszy rok w rozwoju dziecka jest bardzo intensywny i często nie ma czasu wcześniej na sesje zdjęciową lub wydaje się być za wcześnie bo maluszek nie siedzi, bo jest niespokojy czy miewa kolki. Takie styuacje często odwodzą rodziców od wcześniejszego wykonanaia sesji.

Dziecko mające roczek samodzielnie dzieci co daje nam to duże pole do popisu. A ponadto tym warto upamiętnić pierwsze urodziny swojej pociechy;)

W OFERCIE RÓWNIEŻ


- Sesje rodzinne
- Sesje portretowe, sensualne
- Sesje par, narzeczeńskie

Sesje wykonuję w małym studio na os. Na Stoku lub w plenerze.
Dojeżdżam także do Państawa wraz z ubrankami i dodatkami potrzebnymi wykonania sesji.

Posiadam gadżety do sesji, ubranka, czapki, opaski, kosze oraz inne dodatki które nadadzą charakter zdjęcią.

Cena zależy od wybranego pakietu. Miejsca sesji (sesja u Państwa niesie za sobą koszty dojazdu)

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kadrów po sesji.

W swojej ofercie posiadam również karty podarunkowe na sesje.
Idealne na prezent z okazji urodzin, chrzcin czy dla przyjaciółki oczekującej na swoje maleństwo.
Rezerwację terminu sesji zdjęciowej mogę zagwarantować tylko wtedy, gdy dokonując jej zostanie wpłacona zaliczka. W razie nie stawienia się na sesję, spóźnienia wykluczającego jej wykonanie lub odwołania jej na mniej niż 3 dni robocze przed terminem, zaliczka nie podlega zwrotowi. Wpłaconą zaliczkę można przenieść wraz z rezerwacją na inny dostępny termin. 
INSTAGRAM

@photodreamskrakow