Sesja dziecięca

Jeśli jest już zbyt późno, aby wykonać sesję noworodkową, warto rozważyć możliwość wykonania sesji dziecięcej. Dobrym czasem na jej wykonanie jest czas od 4 miesiąca życia dziecka. Maluch jest już bardziej kontaktowy, łatwiej skupić jego uwagę czy przykuć wzrok zabawką.

Pamiętajcie, że wybierając ten pakiet zdjęcia wykonuje tylko Waszym dziecku. Jeżeli chcą Państwo być na zdjęciach razem z dzieckiem bardzo proszę o zapytanie nt. sesji rodzinnej.


1. GDZIE?


Plener. W przypadku korzystnej pogody sesja może zostać zrealizowana na otwartej przestrzeni. Odpowiednie miejsce może zostać dobrane przeze mnie w zależności od tematyki sesji lub przez Państwa w zależności od upodobania, sentymentu czy zainteresowań. W przypadku nietypowych zainteresowań bardzo proszę o informację na ten temat. Tego typu hobby może stać się świetnym materiałem na temat przewodni sesji.

Moja skromne, ale wyposażone w niezbędny sprzęt studio zlokalizowane w Krakowie - Nowej Hucie.

Państwa dom. Sesje w stylu lifestyle na pewno odzwierciedli piękno nowej sytuacji. Jeżeli macie Państwo odrobinę miejsca u siebie w domu na rozstawienie przenośnego sprzętu fotograficznego sesja lifestyle zostanie połączona ze studyjną. W przypadku wyboru sesji w Państwa domu bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia zwrotu kosztów przejazdu czy przewiezienia sprzętu.

2. CZAS TRWANIA SESJI?


Kwestia bardzo indywidualna. Każde dziecko inaczej reaguje na udział w sesji. Zwykle trwa ona około 2 godzin. Trzeba liczyć się z przerwą na jedzenie, uśpienie, przebranie lub nawet chwile marudzenia dziecka.

3. UBRANKA I AKCESORIA


Posiadam sporą kolekcję ubranek oraz gadżetów do sesji. Państwa ubranka oraz akcesoria są również mile widziane. Jeśli chcą Państwa poznać co posiadam na liście swoich rekwizytów bardzo proszę o zapoznanie się z moim portfolio lub prośbę o wiadomość w której taką listę przekażę.

4. CO ZE SOBĄ ZABRAĆ


Artykuły higieniczne oraz dodatkowe ubranko, smoczek, ulubionego misia. Dużo zależy od wieku dziecka. Przydatny jest także tzw, „pakiet negocjacyjny” - coś czym dziecko może zostać przekupione. Przykładowo coś co zadziała z poniższych schematem.

„Jeśli pozwolisz zrobić jeszcze kilka zdjęć dostaniesz/pójdziemy/zrobimy…”

5. KIEDY DOSTANIEMY ZDJĘCIA?


Do 3 dni (od dnia sesji) otrzymają Państwo do wyboru zdjęcia które zostały poddane wstępnej selekcji. Wybrane kadry zostaną poddane obróbce graficznej. Zdjęcia zostaną Państwu przekazane do 21 dni.

Otzymają je Państwo droga elektroniczną a także wywołane w ręcznie wykonanym opakowaniu. Liczba zdjęc oraz typ opakowania zależny jest od wybranego pakietu.

6. PUBLIKACJA W SIECI


Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia które prezentowane są w moim portfolio pozwalają promować mi moją działalność. Przed sesją ustalam z Państwem czy mogę publikować zdjęcia z sesji, a jeżeli tak to które z nich. W przypadku zgody każdorazowo spisywana jest pisemna zgodę na publikację.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację warunki sesji nie zmieniają się, a cena pozostaje bez zmian.
INSTAGRAM

@photodreamskrakow