Sesja ciążowa


1. Kiedy zrealizować sesje ciążowa?


Sesje ciążową najlepiej zrealizować pomiędzy 26, a 34 tygodniem ciąży. Brzuszek jest wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła mama zwykle czuje się dobrze.

Odpowiedni czas na tego typu sesje powinien być ustalany indywidualnie. W przypadku kiedy przyszła mama ma nieco mniejszy brzuszek zalecam, aby sesja miała miejsce nawet w okolicy 38 tygodnia ciąży.

2. Miejsce


Moje skromne, ale wyposażone w niezbędny sprzęt studio zlokalizowane w Krakowie - Nowej Hucie.

Państwa dom. Sesje w stylu lifestyle na pewno odzwierciedli piękno nowej sytuacji. Jeżeli macie odrobinę miejsca u siebie w domu na rozstawienie przenośnego sprzętu fotograficznego połączymy sesje lifestyle ze studyjną.

Plener. W przypadku korzystnej pogody sesja ciążowa może być zrealizowana także w otwartej przestrzeni. Odpowiednie miejsce może zostać dobrane przeze mnie w zależności od tematyki sesji lub przez Państwa w zależności od upodobania, sentymentu czy zainteresowań.

3. Czas trwania sesji


Sesja trwa około 1 godziny. Do tego czasu należy doliczyć ok. 1 godzinę na przygotowanie oraz w przypadku wyboru pakietu rozszerzonego na profesjonalny makijaż.

4. Dobiór ubioru


Odwieczny problem każdej kobiety, nie tylko ciężarnej ;)

Podczas sesji to istotny punkt, dlatego warto przemyśleć w co się ubrać.
Mała podpowiedź:

Jednolity, gładki podkoszulek podkreślający brzuszek.
Elegancka, prosta sukienka lub spódnica do ziemi i top.
Ładna dopasowana do siebie bielizna.
Sweterek z długim rękawem lub koszula partnera .
Dodatki w postaci biżuterii mile widziane.

Przy sesjach z partnerem lub starszym potomstwem zadbajmy także o ich stroje. Niech będą one jednolite kolorystycznie dopasowane do ubrań ciężarnej. Świecące i odbijające światło elementu ubrań nie są dobrym pomysłem, tak samo jak niespójne desenie ubrań, przykładowo kiedy mama włożyła sukienkę w grochy a tata jest w koszuli w kratę ;)

5. Dodatki


Niektóre dodatki muszą Państwo zabrać ze sobą. Przedmioty takie jak zdjęcie USG, test ciążowy, ubranka oraz buciki dziecka. Tego typu gadżety z pewnością dodadzą uroku i ciepła ciążowym fotografiom.

Mają Państwo ciekawą pasję? Proszę o poinformowanie mnie o tym! Wykorzystamy ją, a może nawet z robimy z niej temat przewodni sesji.

Zastanówcie się Państwo nad tym jakie zdjęcia chcecie pokazać rodzinie, partnerowi, powiesić na ścianie czy za kilka lat pokazać swojemu dziecku. Poszukajcie w Internecie. Każda inspiracja jest mile widziana. Jeżeli nie mają Państwo dokładnej wizji lub pomysłu jak sesja ma wyglądać, napiszcie. Bazując na moim doświadczeniu wspólnie zaplanujemy jaki materiał będziemy realizować.

6. Kiedy dostaniemy zdjęcia?


Do 3 dni (liczone od dnia sesji) dostaną Państwo do wyboru zdjęcia, które wcześniej zostały poddane wstępnej selekcji. Po otrzymaniu wybranych przez Państwa kadrów poddam je obróbce graficznej. Obrobione zdjęcia przekazuję do 21 dni.

Zdjęcia przesyłane są drogą elektroniczną, na płycie CD oraz w zależności od pakietu w ręcznie przygotowanym folderze lub ozdobnym drewnianym pudełku.


7. Publikacja w sieci


Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia, które prezentowane są w moim portfolio pozwalają promować mi moją działalność. Przed sesją ustalimy czy wyrażacie zgodę publikację oraz które ze zdjęć będę mogła opublikować.

W przypadku braku zgody na publikację warunki sesji nie zmieniają się, a cena sesji pozostaje ta sama.


INSTAGRAM

@photodreamskrakow