Sesja rodzinna

1. GDZIE?


Na sesję rodzinna polecam plener. Przyroda daje nam niesamowite szanse na odkrycie w sobie dziecka. Spotkanie na świeżym powietrzy daje dzieciom pełną swobodę. Mogą się tu bawić i biegać do woli. Poza tym promienie słońca potrafią stworzyć piękną grę światła i cienia.

Moja skromne, ale wyposażone w niezbędny sprzęt studio.

Państwa dom. Sesje w stylu lifestyle na pewno odzwierciedli piękno nowej sytuacji. Jeżeli macie Państwo odrobinę miejsca u siebie w domu na rozstawienie przenośnego sprzętu fotograficznego sesja lifestyle zostanie połączona ze studyjną. W przypadku wyboru sesji w Państwa domu bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia zwrotu kosztów przejazdu czy przewiezienia sprzętu.

2. CZAS TRWANIA SESJI?


Kwestia bardzo indywidualna. Każde dziecko inaczej reaguje na udział w sesji. Zwykle trwa ona około 1 godzin. Trzeba liczyć się z przerwą na jedzenie, uśpienie, przebranie lub nawet chwile marudzenia dziecka.

3. UBIÓR


Podczas sesji to istotny punkt, dlatego warto przemyśleć w co się ubrać. Niech stroje będą jednolite kolorystycznie dopasowane do ubrań całej rodziny. Świecące i odbijające światło elementu ubrań nie są dobrym pomysłem, tak samo jak niespójne desenie ubrań, przykładowo kiedy mama włożyła sukienkę w grochy, a tata jest w koszuli w kratę;)

4. CO ZE SOBĄ ZABRAĆ


Artykuły higieniczne oraz dodatkowe ubranko, smoczek, ulubionego misia. Dużo zależy od wieku dziecka. Przydatny jest także tzw, „pakiet negocjacyjny” - coś czym dziecko może zostać przekupione. Przykładowo coś co zadziała z poniższych schematem.

„Jeśli pozwolisz zrobić jeszcze kilka zdjęć dostaniesz/pójdziemy/zrobimy…”

5. KIEDY DOSTANIEMY ZDJĘCIA?


Do 3 dni (liczone od dnia sesji) dostaną Państwo do wyboru zdjęcia, które wcześniej zostały poddane wstępnej selekcji. Po otrzymaniu wybranych przez Państwa kadrów poddam je obróbce graficznej. Obrobione zdjęcia przekazuję do 21 dni.

Zdjęcia przesyłane są drogą elektroniczną, na płycie CD oraz w zależności od pakietu w ręcznie przygotowanym folderze lub ozdobnym drewnianym pudełku.

6. PUBLIKACJA W SIECI


Do 3 dni (od dnia sesji) otrzymają Państwo do wyboru zdjęcia które zostały poddane wstępnej selekcji. Wybrane kadry zostaną poddane obróbce graficznej. Zdjęcia zostaną Państwu przekazane do 21 dni.

Otrzymają je Państwo droga elektroniczną a także wywołane w ręcznie wykonanym opakowaniu. Liczba zdjęć oraz typ opakowania zależny jest od wybranego pakietu.

7. PUBLIKACJA W SIECI


Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia które prezentowane są w moim portfolio pozwalają promować mi moją działalność. Przed sesją ustalam z Państwem czy mogę publikować zdjęcia z sesji, a jeżeli tak to które z nich. W przypadku zgody każdorazowo spisywana jest pisemna zgodę na publikację.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację warunki sesji nie zmieniają się, a cena pozostaje bez zmian.
INSTAGRAM

@photodreamskrakow