Sesje dziecięce i rodzinne

Dlaczego warto wykonać sesje rodzinną?

Album rodzinny to pamiątka na długie lata. Wracamy do niej my jak i nasze dzieci. Warto aby w nim znalazły się zdjęcia całej rodziny.
Niestety w praktyce często to rodzic biega z aparatem za dzieckiem. W efekcie album pełen jest zdjęć dziecka. A rodzice? No cóż. Schodzą na drugi plan obiecując sobie, że "następnym razem". Ten następny raz często odwleka się latami.
Sesja rodzinna ma to zmienić. Dzięki niej Wasz album wzbogaci się o pełne miłości rodzinne kadry. A Wy za parę lat wrócicie do tych zdjęć z uśmiechem na twarzach.

Gdzie wykonywana jest sesja?

Na sesję rodzinna polecam plener. Przyroda daje nam niesamowite szanse na odkrycie w sobie dziecka. Spotkanie na świeżym powietrzy daje dzieciom pełną swobodę. Mogą się tu bawić i biegać do woli. Poza tym promienie słońca potrafią stworzyć piękną grę światła i cienia.

Wasz dom. Sesje w stylu lifestyle. Ten typ sesji polecam dla rodzin z dziećmi które ciężko odnajdują się w nowym miejscu. Dzieci unikną stresu a my zyskamy piękne radosne kadry.

Studio. Sesje studyjne to dla dzieci istna planeta skarbów. W okresie świąt czy urodzin studio daje nam ogrom możliwości tworzenia przepięknych scenek. 
Jak długo trwa sesja?
Kwestia bardzo indywidualna. Każde dziecko inaczej reaguje na udział w sesji. Zwykle trwa ona około 1 godzin.

A w co mamy się ubrać?

Podczas sesji to istotny punkt, dlatego warto przemyśleć w co się ubrać.
Niech stroje będą jednolite kolorystycznie dopasowane do ubrań całej rodziny.
Świecące i odbijające światło elementu ubrań nie są dobrym pomysłem, tak samo jak niespójne desenie ubrań, przykładowo kiedy mama włożyła sukienkę w grochy, a tata jest w koszuli w kratę;)

Co ze sobą zabrać?

Artykuły higieniczne oraz dodatkowe ubranko, smoczek, ulubionego misia.
Dużo zależy od wieku dziecka. Przydatny jest także tzw, „pakiet negocjacyjny” - coś czym dziecko może zostać przekupione. Przykładowo coś co zadziała z poniższych schematem.
„Jeśli pozwolisz zrobić jeszcze kilka zdjęć dostaniesz/pójdziemy/zrobimy…”

Kiedy dostaniemy zdjęcia?

Do 3 dni (liczone od dnia sesji) dostaną Państwo do wyboru zdjęcia, które wcześniej zostały poddane wstępnej selekcji.
Po otrzymaniu wybranych przez Państwa kadrów poddam je obróbce graficznej.
Obrobione zdjęcia gotowe do odbioru są do 21 dni.

Zdjęcia otrzymacie w formie cyfrowej oraz wydrukowane na wysokiej jakości jedwabnym papierze zapakowane w ekologiczne pudełeczko.


Publikacja w sieci

Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia które prezentowane są w moim portfolio pozwalają promować mi moją działalność. Przed sesją ustalam z Państwem czy mogę publikować zdjęcia z sesji, a jeżeli tak to które z nich. W przypadku zgody każdorazowo spisywana jest pisemna zgodę na publikację.
Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację warunki oraz cena sesji pozostają bez zmian.INSTAGRAM

@photodreamskrakow