Sesja noworodkowa

Sesje noworodkowe stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców. Stanowią piękna i niezapomnianą pamiątkę z pierwszych dni życia maluszka zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.

Wybierając ten pakiet zdjęcia wykonywane są jedynie noworodkowi, jeżeli chcą Państwo być na zdjęciach razem z dzieckiem bardzo proszę o zapytanie nt. sesji rodzinnej.


1. KIEDY?


Zazwyczaj do 14 dnia życia dziecka. Zależy to jednak od samopoczucia mamy jak noworodka. Najlepsza pora na sesje noworodkową to poranek lub późne popołudnie. Najmłodsze pociechy fotograficzne są po jedzeniu i w czasie snu. Jest to najwygodniejsze dla małych modeli. Nie przeszkadza im światło, częsta zmiana pozycji oraz przebieranie.

2. GDZIE?


Moja skromne, ale wyposażone w niezbędny sprzęt studio zlokalizowane w Krakowie - Nowej Hucie.

Państwa dom. Sesje w stylu lifestyle na pewno odzwierciedli piękno nowej sytuacji. Jeżeli macie Państwo odrobinę miejsca u siebie w domu na rozstawienie przenośnego sprzętu fotograficznego sesja lifestyle zostanie połączona ze studyjną. W przypadku wyboru sesji w Państwa domu bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia zwrotu kosztów przejazdu czy przewiezienia sprzętu.

3. CZAS TRWANIA SESJI?


Kwestia bardzo indywidualna, każde dziecko inaczej reaguje na udział w sesji. Zwykle trwa ona około 2 godzin. Trzena liczyć się z przerwą na jedzenie, uśpienie czy przebranie noworodka.

4. UBRANKA I AKCESORIA


Posiadam sporą kolekcję ubranek oraz gadżetów do sesji. Państwa ubranka oraz akcesoria są również mile widziane. Jeśli chcą Państwa poznać co posiadam na liście swoich rekwizytów bardzo proszę o zapoznanie się z moim portfolio lub prośbę o wiadomość w której taką listę przekażę.

5. CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?


Artykuły higieniczne oraz dodatkowe ubranko. Smoczek lub ulubiony miś również może okazać się przydatny.

6. KIEDY OTRZYMAMY ZDJĘCIA?


Do 3 dni (od dnia sesji) otrzymają Państwo do wyboru zdjęcia które zostały poddane wstępnej selekcji. Wybrane kadry zostaną poddane obróbce graficznej. Zdjęcia zostaną Państwu przekazane do 21 dni.


Otrzymają je Państwo droga elektroniczną a także wywołane w ręcznie wykonanym opakowaniu. Liczba zdjęc oraz typ opakowania zależny jest od wybranego pakietu.

7. PUBLIKACJA W SIECI


Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia które prezentowane są w moim portfolio pozwalają promować mi moją działalność. Przed sesją ustalam z Państwem czy mogę publikować zdjęcia z sesji, a jeżeli tak to które z nich. W przypadku zgody każdorazowo spisywana jest pisemna zgodę na publikację.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na publikację warunki sesji nie zmieniają się, a cena pozostaje bez zmian.INSTAGRAM

@photodreamskrakow